Multimedia

Nabízíme řešení audiovizuálních systému přesně podle vašich potřeb. Domácí kino, multiroom audio, sofistikovanou audio – video distribuci, prezentační techniku pro komerční využití, vybavení přednáškových sálů či AV řešení pro muzea, restaurace a kluby i luxusní domácí kinosály na míru.

 

AV distribuce

Dopřejte si ten komfort sledovat svůj oblíbený film či TV pořad na kterékoliv TV v domě. V kterékoliv místnosti, nebo třeba ve všech najednou poslouchat oblíbenou hudbu. To vše a mnohem více nabízí AV distribuce. S nástupem digitálních technologií je úkol distribuce velmi náročný. S využitím nejnovějších produktů a řešení je však jeho provedení velmi snadné. Díky moderní technologii systému Crestron Digital Media není s AV distribucí problém. Distribuce obrazu a prostorového zvuku je možná přes rozvody optickým rozvodům. Jejich výhodou je nejen malý průřez kabeláže a tím i menší nároky na prostupy v kabelových trasách, ale především možnost přenosu obrazu ve vysokém rozlišení na velkou vzdálenost. Při takovém řešení jsou všechny AV komponenty, které nemusí být nutně umístěné v obytných místnostech, instalovány v racku v technické místnosti. V obytných místnostech pak je pouze televizor, reproduktory a ovládání. Bez nároků na prostor na AV komponenty. A přesto se vším komfortem. Dostupné jsou filmy, hudba, fotky, TV a satelitní programy. Nechte se hýčkat pohodlím a užívejte si domácí zábavy bez hromady železa ve skříňkách v každé místnosti. AV distribuce řeší i problematiku místností, kde řadu komponentů ani umístit nelze – sauna, pára, bazén, terasa, apod.

 

Audio multiroom

Vícezónové ozvučení pomocí řešení Crestron. Ozvučení libovolné místnosti či prostoru. Dostupnost všech vašich oblíbených CD, rozhlasových stanic, hudby z iPodu, či jiného audio zdroje. V místnostech jsou při tom jen reproduktory a ovládání, případně iPod. Stejně jako podkresové ozvučení, je možné přes audio multiroom systém řešit i vysoce kvalitní hudební reprodukci. Systém Crestron Sonnex nabízí vysoce výkonné a kvalitní řešení pro vysoce uspokojující stereo poslech. Oblíbenou funkcí je tzv. „party mode“, kdy je možné pustit stejnou hudbu ve více místnostech najednou, např. ve welness, nebo při nějaké společenské události. Nechte si ozvučit saunu, bazén či celý welness. Příjemné je ozvučení na zahradě, u venkovního grilu, nebo třeba v koupelně.

 

HighEnd audio

Nejen hudbou živ je člověk, ale pokud máte možnost si poslechnout bezchybnou reprodukci koncertu státní opery či oblíbené jazzové album, tak proč si to nevychutnat. Nabízíme špičkovou elektroniku pro stereo poslech. Nechte si od nás navrhnout řešení ma míru. Stereo dnes nejsou jen velké hranaté nevzhledné krabice. Dnes se snoubí s moderním či klasickým designem a mohou se stát elegantním doplněním Vašeho oblíbeného pokoje.

 

Outdoor audio

Nabízíme řešení ozvučení venkovních prostor, jako terasa, zahrada, park, okolí bazénu a pod. Řešení je tvořeno pomocí reproduktorů, které jsou odolné ve venkovním prostředí. Odolné proti vlhku, odolné proti výkyvům teplot. Pro venkovní ozvučení používáme především reproduktory James Loud Speaker a Napa Sound Labs. Mají hliníkové chassis, které zaručuje stálost povrchu. Reproduktory je možné nechat obarvit dle RAL vzorníku přesně podle Vašeho přání. Navíc je možné zvolit hladký nebo broušený povrch. Venkovní ozvučení je možné realizovat buď samostatnými dvou i třípásmovými reproduktory, nebo sestavami subwooferu (např. ukrytého v květináči, ši zabudovaného pod zemí) a satelitními reproduktoy, které mohou být nenápadně rozmístěny po zahradě.

 

AV servery

AV servery jsou řešením pro ukládání, organizaci a následné přehrávání audiovizuálních souborů, tedy především pro hudbu a filmy. Přehrávání je pak možné na jednom či více místech najednou, a to zpravidla i nezávisle na sobě. Tedy je možné, že si pustíte jeden film v obývacím pokoji, jiný třeba v ložnici a ze stejného serveru hudbu např. v sauně nebo na zahradě. AV servery je možné řešit v různých cenových hladinách a s různými funkcemi. Čím vyšší nároky na funkčnost a stabilitu, tím samozřejmě vyšší cena. Ty chytré AV servery mají možnost integrace s řídícím systémem a multiroom systémem. Důležitá je také kvalitní podpora a servis a příjemné a přehledné uživatelské rozhraní. Nabízíme AV servery Kaleidescape a Crestron iServer.